Сынып: 11 |
|
||
Оқулық |
Алматы:Көкжиек-Горизонт,2020. |
||
Күні: |
|||
Пән мұғалімі |
|||
Бөлім №5, 3-сабақ |
Тәуелсіз еліміздің өткені мен келешегі Дүкенбай Досжан «Төрт патшаны көрген кейуана» хикаяты |
||
Сабақ тақырыбы: |
Атқа міну мәдениеті. |
||
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
11.1.4.1 көркем шығарманы тыңдау, басқа өнер туындыларымен (кино, театр, музыка, би, сурет-мүсін өнері, сәулет) салыстырып, тақырып ортақтығына сипаттама жасау; 11.2.2.1 ғылыми және кәсіби мәтіндерге сүйеніп, монологпен диалогті үйлестіре қолдану, сөз әдебі мен сөйлеу этикеті формаларын орынды қолданып, тыңдаушылармен қарым-қатынас орнату; |
||
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді мұхият тыңдайды. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтіндегі ақпаратты кино өнерімен салыстырады. Кейбір оқушылар орындай алады: мәтінге сүйеніп, диалог құрайды. |
||
Бағалау критерийлері: |
Атқа міну мәдениеті туралы айтады, сипаттайды, мәтіндегі ақпаратты кино өнерімен салыстырады, диалог құрады. |
||
Жоспар |
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тары |
|
Қызығушылықты ояту
Мағына ны тану.
|
Ұйымдастыру Сабақтың тақырыбы: Атқа міну мәдениеті. (Культура верховой езды.) Сабақтың мақсаты:Атқа міну мәдениеті туралы айту, сипаттау, мәтіндегі ақпаратты кино өнерімен салыстыру, диалог құру. Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласы туралы кеңірек мағлұмат беру
|
https://im0-tub-kz.yandex.net/i?id=bc6a6f94eeb299a0b4fe2e5a12708e0e-l&n=13
https://infourok.ru/prezentaciya-na-temu-li-dalani-zheti-iri-3709435.html
|
|||
|
Оқылым. 120-бет, 3-тапсырма. Мәтінмен жұмыс. Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беру. |
|
|||
Ой толғаныс |
Бейнематериалды көріп, атбегі Ерлан Омаровқа бірнеше сұрақ дайындау |
https://itube.kaztr.kz |
|||
Рефлексия |
«Жетістік баспалдағы» кері байланыс Бағалау |
|
|||
Үй тапсырмасы |
7-тапсырма |
|