САБАҚ ЖОСПАРЫ
ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ ЖОСПАРДЫҢ ТАРАУЫ |
|
МЕКТЕП |
|
|||||||
МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ |
Алекеева Гульназым Зеренхановна |
ҚАТЫСҚАНДАР |
|
|||||||
ПӘНІ |
химия |
ҚАТЫСПАҒАНДАР |
|
|||||||
СЫНЫП |
|
|
КҮНІ |
|
||||||
САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ |
Оттектің таралуы, физикалық қасиеттері, қолданылуы № 4 практикалық жұмыс «сутек пероксидінің ыдырауы»
|
|||||||||
ОСЫ САБАҚТА ҚОЛ ЖЕТКІЗІЛЕТІН ОҚУ МАҚСАТТАРЫ |
8.4.2.3 оттектің ауа мен жер қыртысындағы пайыздық мөлшерін білу 8.4.2.4 оттекті алу және оның қасиеттерін зерттеу
|
|||||||||
САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ |
|
|||||||||
БАҒАЛАУ КРИТЕРИЙІ |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||||||||
ОЙЛАУ ДАҒДЫЛАРЫ |
Білу түсіну қолдану |
|||||||||
ТІЛДІК МАҚСАТТАР |
Элемент, жай зат, химиялық элемент пен жай зат ұғымдары ның айырмашылығы. Физикалық және химиялық құбылыс |
|||||||||
ҚҰНДЫЛЫҚТАРҒА БАУЛУ |
Өмір бойы білім алу, ынтымақтастық, құрмет, азаматтық жауапкершілік |
|||||||||
ПӘНАРАЛЫҚ БАЙЛАНЫС |
Математика мен физика ағылшын |
|||||||||
АЛДЫҢҒЫ БІЛІМ |
Адам ағзасындағы химиялық элементтер. Тыныс алу үдерісі. №11 зертханалық тәжірибе «Тыныс алу үдерісін зерттеу |
|||||||||
САБАҚ БАРЫСЫ
САБАҚТЫҢ ЖОСПАРЛАНҒАН КЕЗЕҢДЕРІ |
САБАҚТАҒЫ ЖОСПАРЛАНҒАН ЖАТТЫҒУ ТҮРЛЕРІ |
РЕСУРСТАР |
|||
САБАҚТЫҢ БАСЫ 2 минут
5минут |
Ұйымдастыру Good afternoon dear children! I’m very glad to see you! How are you today? What date is it today? Who is absent today?ok Lets start Lesson Тақтада суреттер шығады.Осы суреттен не көріп тұрмыз ортақ .Балалар оттегі деп айтады. Енді суреттің астынан тақырыпқа сай ағылшынша аудармасымен сөздер шығады. Сол сөздерді дауыстап оқимын. Name activity: Walking the gallery Look at the picture What are you seeing in the picture,you should guess the topic Good. It is oxiqen Today topic is: Oxiqen Today topic is going to focus .Oxyqen distribution, Physical properties of oxyqen and application Lets look at the word related to today is topic;oxiqen оттегі,,respirationтыныс алу,to breath дем алу,oxiqenballons оттегі балоны,combustion жану ,ozone озон ,oxide оксид We read the word Бүгінгі жаңа сабағымыз оттектің алынуың қасиеттері қолданылуы |
Интерактивті тақта,презентация |
|||
САБАҚТЫҢ ОРТАСЫ
2минут
10 минут
6 минут
5 минут |
Білу және түсіну Жаңа сабақ Оқушыларға карточкаға жазылған( Оттектің таралауы, оттектің физикалық қасиеттері,оттектің қолданылуы) деген сұрақтар жасырылып беріледі,оқушылар таңдап оқулықпен жұмыс жасап постер құрайды. Divided into 3 groups Choose a card Make a poster 1.Oxyqen distribution 2.Physical properties of oxyqen 3Application — 2 Оқушы тақтаға шығып 2минуттан қорғайды Are you reade? Please Start Оқушылар қорғаған постер бойынша бір біріне сұрақтар қояды. Each group should ask 2 questions for each other.(Әр топ бір біріне 2 сұрақтан қойыңдар)
Енді балалар тақтаға назар аударайық. Let is look at the childrens board №4 Демонстрациялық жұмыс «Сутек пероксидінің ыдырауы» виртуалды демонстрациялық жұмыс көреміз. 3 Practical work «Acquisition of oxyqen and its properties» virtual lab work Көріп болған соң дәптергене көрдік реакция теңдеуін жаздырамын. We make a not of what we have seen in a notbook
.
|
Қиылған ақ беттер,маркер,плакат,оқулық
Виртуалды видео, итерактивті тақта,дәптер |
|||
САБАҚТЫҢ СОҢЫ
7 минут |
Бекіту Блиц-сұрақтар 1. Оттек қашан ашылды ? 2. Оттекті кім ашты ? 3. Оттек молекуласында қанша оттек атомы бар ? 4. Оттектің түсі қандай ? 5. Оттектің массасы нешеге тең? 6. Оттектің физикалық қасиеттерін ата? 7. Оттектің жер шарында қалай таралған? 8. Оттекті қайда қолдануға болады ?
Активити «Эстафета» Aktivite «Relay» Ақ бетке ағылшыншы терминдер жазылады Оқушылар екі қатарға турады Ақ бетті көрсеткенде бірінші қатар ағылшыншасын жазады. Екінші қатар сол сөздің аудармасын жазады. oxiqen оттегі, respirationтыныс алу, to breath дем алу, oxiqen ballons оттегі балоны, combustion жану ,ozone озон ,oxide оксид Lets get two pupils. And I will show you the English word on the white page/The first group writes to the English word bar.Translate the other groug translate the other group translftion to the other side of board Which row will write more words, that row wins |
Тақта ,бор |
|||
3 минут |
Кері байланыс: «Мен рефлексиясы» Feed back
Білдім Қиналдым Ұқтым Қайталадым Үйрендім
Үй тапсырмасы: &26-27
|
Рефлексия жазылған бет |